ماژول های خارجی مرتبط با بخش کاربری فروشگاه های پرستاشاپ را در این بخش می توانید مشاهده و خریداری نمایید. گلچینی از بهترین ماژول های بخش کاربری پرستاشاپ با لایسنس قانونی و پشتیبانی

بخش کاربری 

 • با این ماژول می توانید مارکت خود را راه اندازی کرده و مشتریان خود را به عنوان فروشنده در فروشگاهتان ثبت نام کنید تا در ازای پرداخت کمیسیون محصولاتشان را به فروش بگذارند.

  بیشتر
 • ترافیک سایتتان را به وسیله بهینه سازی موقعیت وب سایت در نتایج موتورهای جستجو افزایش دهید! قیمت محصول 169.99 دلار - جهت استعلام قیمت و خرید اینجا کلیک کنید.

  بیشتر
 • مشتریان خود را دو برابر کنید و اعتبار خود را با کارت های هدیه در بین آن ها افزایش دهید! این امکان را برای مشتریان خود فراهم کنید تا پیشنهادات ویژه ای را با کارت هدیه پرمیوم که توسط پرستاشاپ طراحی شده است دریافت کنند. قیمت این ماژول 104.99 دلار می باشد - جهت استعلام قیمت و خرید ماژول اینجا کلیک کنید.

  بیشتر
 • با ارسال ایمیل یادآوری نرخ تبدیل سبدهای خرید ناتمام به فروش را 15% (و بیشتر) افزایش دهید. قیمت این ماژول 134.99 دلار می باشد - جهت استعلام قیمت و خرید ماژول اینجا کلیک کنید.

  بیشتر
 • بهینه سازی سئوی فروشگاه شما در کمتر از 5 دقیقه! در حالی که سئوی فروشگاه خود را بهبود می دهید، به راحتی آیدی های (ID) های نمایش داده شده در url ها را حذف کرده و لینک های صفحات خود را بهینه سازی کنید. قیمت این ماژول 69.99 دلار می باشد - جهت استعلام قیمت و خرید ماژول اینجا کلیک کنید.

  بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف